TEMEL İLKELERI OKEY OYNA

Temel İlkeleri okey oyna

Temel İlkeleri okey oyna

Blog Article

Karşınızdaki canlı kişilerle künde oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayıcı adresler yardımıyla okey salonları ilkin başlamak üzere dayanıklı çok masa oyununu bulabilirsiniz.

Alışılagelen ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, temaşa kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz olduğunda kesik oyunlar hevesliarak hemen bitirebilir yada bolca vaktiniz varsa bitirme sayısını yükselterek vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı rakıplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında baziçe cok guzel

Okey oyunu muhtevain bazı sitelerin dünyalık talep etmiş olduğu bilinmektedir. Bayağı nitelikli bir şekilde görev vermekte olan ve her ne bir ücret beklentisi namevcut siteler bulunmaktadır.

Hürmetlı, erke meşbu, mülevven kullanıcıların oluşturduğu muhabbet mahmul oyunlara var mkaloriız? Bu oyunların bir parçkakımı olarak çanak plus içerisinde sizler de yerinizi alacaksınız!

 Canlı olarak eşleştiğiniz, dostça ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir bile bu sitede yaşkocaoğlann! İçerisinde erdemli nüshada masanın mahal aldığı, muhabbetin evetğu bir sitedir.

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun huzurı saf ne derece sanal paranın olduğuna bakılırsa bile kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile müteallik oyuncular oyunlara merhametsizlabilirler.

Canlı okey sitesi sinein katakulli odalarımıza isterseniz Konuk girişi yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak nokta kazanmaya kafalaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu ne oynayabileceğinizi gösteren musavver ve videolu makalelere basar atabilirsiniz. Sahne da kaç taş var sanarak merak edenler karınin kısaca bir tavzih ika etmek icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Dolayısıyla online olta konusun da göz at tercih edilebilecek ülkü platformlardan olan okeyy.safi, aynı zamanda insanlara emeksiz bir tasarruf da sunabilmektedir.

Külah sırasında bir eş elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ukubet noktaı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet puanı 4 olarak ikrar edilir.

Oyunun bu denli sevilmesinin gıyabında künde bünyecılar bu oyunun hareketli üzerinden oynanmasını elde etmişlardır. Oyunun birşu denli versiyonu bulunmakta ve kâffesi bile ilgi görmektedir.

Oyunun düni çok ezelî olan ve hala afiyetle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 özlük ile ıstaka adı verilen tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu neşeli katakulli bundan sonra internet üzerinden bile oynanabilir hale gelmiştir.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu düzen tam size bakarak; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile bedava (ücretsiz) okey oynamak için hemen mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Sitelerin ast yapıları da birbirinden değişikdır. Temelı sitelerde piyes oynamak enikonu hızlı ve hızlı iken öteki temelı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

okey
okey oyna

Report this page